Wypoczynek

Strona Główna
Pierwsza strona
Produkcja
Budownictwo, materiały budowlane
Wypoczynek
Hotele, noclegi
Usługi
Pozostałe
Wynajem, sprzedaż
Nauka, szkolenia
 • + Chcesz dodać swoją stronę? +
 • › www.amitur.pl ›

  www.amitur.pl - Wczasy rehabilitacyjne

  Oprócz turnusów odchudzających w ofercie naszej firmy odnaleźć mogą Państwo także wczasy rehabilitacyjne organizowane z myślą o szybkim, miłym i skutecznym powrocie do pełni sił fizycznych i psychicznych. Nasza oferta obejmuje zarówno krajowe, jak i zagraniczne wczasy dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami zaprezentowanymi na naszej stronie www.
  › www.kravmaga-wroclaw.pl ›

  Kravmaga

  Dla wszystkich kobiet, dzieci i młodzieży przygotowaliśmy zajęcia, które sprawią, że będą czuli się dużo pewniej, a to dzięki jednoczesnemu wzmocnieniu fizycznemu i mentalnemu. Wrocławska Akademia Obrony Saggita prowadzi zajęcia z wyjątkowego sportu walki, jakim jest Krav Maga, skupiając się na najbardziej rzetelnym i metodycznym podejściu do tej kwestii. Pracują u nas tylko najlepsi instruktorzy, którzy będą Was w stanie przeprowadzić przez kolejne stopnie wtajemniczenia, ucząc zarówno samoobrony, jak i podejmowania ataku.
  › przewodnicywedkarscy.pl ›

  Wędkarstwo morskie

  Nasza firma organizuje wyprawy na Bornholm. Warto skorzystać z naszych usług, gdyż dzięki nam można zobaczyć tę niezwykłą duńską wyspę i zachwycić się jej surowym krajobrazem. Przemierzając na naszych kutrach południowo-zachodnią część Bałtyku można nie tylko oddawać się odpoczynkowi. Można również uprawiać wędkarstwo morskie. Nasza załoga poinstruuje jak złapać dorodnego dorsza! Jesteśmy przekonani, że taka przygoda zapadnie w pamięć każdemu! Działamy od wielu lat - więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej.
  © 2018 www.mniejpodatkow.pl