Nauka, szkolenia

Strona Główna
Pierwsza strona
Produkcja
Budownictwo, materiały budowlane
Wypoczynek
Hotele, noclegi
Usługi
Pozostałe
Wynajem, sprzedaż
Nauka, szkolenia
 • + Chcesz dodać swoją stronę? +
 • › gloker.edu.pl ›

  Fizjoterapia kursy

  Fizjoterapia to ciekawa dziedzina do nauki. Nie wiem dlaczego nie dostałem się na studia, trochę mi to pokrzyżowało mój plany – taka jest prawda jednak co ja na to mogę poradzić? Teraz już chyba nic. Nie wiem jednak co zrobić teraz ze swoim życiem – nie wiem, czy znajdę jakąkolwiek pracę – będę się o jakąś starał, to jest więcej niż pewne.
  › www.selabhp.pl ›

  Szkolenie bhp online

  Firma Sela to jednostka działająca na polskim rynku od dłuższego czasu, a jej specjalnością są kursy i szkolenia BHP online. Odwiedzając adres www.selabhp.pl poznają Państwo szczegóły dotyczące naszych szkoleń BHP i organizowanych kursów. Zapraszamy serdecznie do współpracy zarówno małych, jak i większych przedsiębiorców. Profesjonalne kursy to podstawa!
  › www.smile-swim.pl ›

  http://www.smile-swim.pl - Nauka pływania dla dorosłych

  Bez względu na to, czy masz już doświadczenie, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z basenem - szkoła Smile-Swim zapewnia kompleksową naukę pływania dla dorosłych. Gwarantujemy opiekę najlepszych instruktorów, którzy zadbają zarówno o Twój styl poruszania się w wodzie, jak i o szybkość, zapewniając całościowy rozwój tej umiejętności.
  › www.boardschool.com.pl ›

  Kurs windsurfingu

  Nasze kursy windsurfingowe są organizowane przez doświadczone osoby, które dysponują gruntowną wiedzą i niezwykłymi umiejętnościami. Jeżeli Ty także chcesz zapewnić sobie wypoczynek połączony z nauką nowych umiejętności, zgłoś się do nas. Jesteśmy pewni, że nasze usługi zarażą Cię pasją związaną ze sportami wodnymi.
  › https: ›

  Facylitacja

  Prowadzone przez nas kursy charakteryzują się tym, iż nie tylko dają uczestnikom wartościowe certyfikaty, lecz także co znacznie ważniejsze uczą ich zastosowania wiedzy teoretycznej w praktyce. Facylitacja i profesjonalne szkolenie z tej dziedziny to oferta firmy Skills. Wytrenujemy Twojego pracownika na specjalistę w dziedzinie rozwiązywania konfliktów.
  › www.aff.com.pl ›

  Kurs skoczka spadochronowego

  W naszej ofercie znajduje się kurs skoczka spadochronowego zarówno dla osób chcących wykonać kilka skoków w tandemie jak i dla osób zainteresowanych uzyskaniem uprawnień instruktorskich. Podstawowe szkolenie nie jest czasochłonne, nie kosztuje dużo, a gwarantuje niezapomniane przeżycia oraz wspomnienia na całe życie. Dodatkowo zapraszamy do uzyskana więcej informacji na naszej stronie internetowej podanej w linku.
  © 2017 www.mniejpodatkow.pl