Nauka, szkolenia

Strona Główna
Pierwsza strona
Produkcja
Budownictwo, materiały budowlane
Wypoczynek
Hotele, noclegi
Usługi
Pozostałe
Wynajem, sprzedaż
Nauka, szkolenia
 • + Chcesz dodać swoją stronę? +
 • › gloker.edu.pl ›

  Fizjoterapia kursy

  Fizjoterapia to ciekawa dziedzina do nauki. Nie wiem dlaczego nie dostałem się na studia, trochę mi to pokrzyżowało mój plany – taka jest prawda jednak co ja na to mogę poradzić? Teraz już chyba nic. Nie wiem jednak co zrobić teraz ze swoim życiem – nie wiem, czy znajdę jakąkolwiek pracę – będę się o jakąś starał, to jest więcej niż pewne.
  › https: ›

  Szkolenie bhp online

  Firma Sela to jednostka działająca na polskim rynku od dłuższego czasu, a jej specjalnością są kursy i szkolenia BHP online. Odwiedzając naszą stronę poznają Państwo szczegóły dotyczące naszych szkoleń i organizowanych kursów. Zapraszamy serdecznie do współpracy zarówno małych, jak i większych przedsiębiorców. Profesjonalne kursy to podstawa!
  › https: ›

  Nauka pływania dla dorosłych

  Bez względu na to, czy masz już doświadczenie, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z basenem - szkoła Smile-Swim zapewnia kompleksową naukę pływania dla dorosłych. Gwarantujemy opiekę najlepszych instruktorów, którzy zadbają zarówno o Twój styl poruszania się w wodzie, jak i o szybkość, zapewniając całościowy rozwój tej umiejętności.
  › https: ›

  Facylitacja

  Prowadzone przez nas kursy charakteryzują się tym, iż nie tylko dają uczestnikom wartościowe certyfikaty, lecz także co znacznie ważniejsze uczą ich zastosowania wiedzy teoretycznej w praktyce. Facylitacja i profesjonalne szkolenie z tej dziedziny to oferta firmy Skills. Wytrenujemy Twojego pracownika na specjalistę w dziedzinie rozwiązywania konfliktów.
  › https: ›

  kursy językowe dla firm Warszawa

  W naszej ofercie znajdą Państwo również wysokiej jakości kursy językowe dla firm. Warszawa to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. Takie kursy są dobrym rozwiązaniem zarówno dla pracowników, jak i pracodawcy. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.
  › https: ›

  Przepisy ADR

  Jeżeli pracujesz jako kierowca samochodów ciężarowych, ale chciałbyś rozwinąć swoje kwalifikacje, zdecyduj się na uprawnienia ADR. Oferujemy pełen kurs, nastawiony na zdobycie uprawnień do przewozu materiałów niebezpiecznych: paliw, olejów, chemikaliów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na szkolenia dla zawodowych kierowców. Dzięki tym uprawnieniom możecie podróżować z towarami niebezpiecznymi po państwach zrzeszonych w umowie ADR. Sprawdź naszą konkurencyjną ofertę kursów i zapisz się już dziś.
  › https: ›

  Szkoła wyższa

  Jesteśmy uczelnią, która przykłada wielką wagę do zdobywania cennych kwalifikacji na rynku pracy przez studentów, a także wiedzy, która pomoże im w dalszych losach życiowych. Szkoła wyższa w Szczecinie kształci chociażby przyszłych informatyków, dietetyków oraz specjalistów od zarządzania kryzysowego.
  › cosik.edu.pl ›

  Niepubliczna szkoła podstawowa Milanówek

  Wiemy jak ważny jest rozwój i edukacja już od najmłodszych lat. Dlatego niepubliczna szkoła podstawowa, stwarza uczniom z Milanówka i okolic optymalne warunki rozwoju intelektualnego. Naszych uczniów wychowujemy w duchu uniwersalnych wartości moralnych, takich jak tolerancja, sprawiedliwość oraz wolność.
  © 2019 www.mniejpodatkow.pl